O.z. CEMA-TECH navázal spolupráci s firmou Raziol Zibulla & Sohn GmbH

O.z. CEMA-TECH významně rozšiřuje své portfolio v oblasti systémů a komponentů pro nanášení maziva na plochy. Navázali jsme spolupráci s německou firmou Raziol Zibulla & Sohn GmbH, která je v této oblasti jedním z nejvýznamnějších světových dodavatelů.

Raziol Zibulla & Sohn GmbH je rodinná firma s více než sedmdesátiletou tradicí, specializující se na výrobu a dodávky kontaktních i bezkontaktních systémů pro nanášení maziv na materiál při procesu tváření, a rovněž na dodávky speciálních maziv pro tyto aplikace.

Ve výše uvedených oblastech nabízí tato firma naprosto komplexní služby a patří ke světovým leaderům.

Výrobní závod s rozlohou 2 300 m2  a cca 100 zaměstnanci je situován v německém Iserlohnu. Nachází se zde rovněž špičkově vybavené laboratoře.

Systémy a maziva Raziol nacházejí uplatnění všude tam, kde jsou využívány procesy tváření – střihání, tažení, ohýbání, profilování atd., což je především především v automobilovém průmyslu, u výrobců domácích spotřebičů („bílá technika“) atd.

Pokud systémy a komponenty Raziol iž používáte, nebo pokud uvažujete o instalaci systému nanášení maziva na plochy ve Vašem provozu, neváhejte nás kontaktovat.

Tým o.z. CEMA-TECH firmy HENNLICH s.r.o.

 

 

Logo Raziol
Raziol 01
Raziol 02
Raziol 03
Raziol 04